Big Data Sunucu 13.858 $

Kullanım Amacı

Yoğun işlemler, büyük datalar, şube ve çok kullanıcılar için ideal SUNUCUDUR. Bulut Muhasebe, e-Ticaret, B2B, Pazar Yerleri, e-Dönüşüm, Kargo, Sms ve Mail Yönetimi için idealdir. Resimli ürünlerinizde ise 1 milyona kadar ürün için idealdir. Tekli resimlerde 1 milyon ve üzeri adet ürüne kadar sağlıklı çalışabilir. Ancak işlemler yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

e-Ticaret Sitesi Muhasebe Entegrasyonu Muhasebe programınızla, güvenli bir ortamda e-Ticaret Sitenizin eş zamanlı çalışması ve kontrolü sağlayan servisler ve yazılımları barındırır.

Tüm sistem ayrıca ek bir sunucuda anlık komple yedeklenir.

7/24 Destek, bakım, güvenlik, güncelleme, yedek, lisans ve sistem güncellemeleri bedelleri içindedir.

Güvenlik nedeni ile Linux İşletim sistemi ve diğer uygulamalar içinde Windows Server İşletim Sistemleri kuruludur.

Avantajları:

Bilgisayarlarınıza kurulum yapılmaz. Sunucuya yüklemeler yapılır. Kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak her yerden Ticari Yazılımınıza erişebilirsiniz. E-ticaret sitelerinde Hosting yerine Bulut Sunucular seçilirse verimlilik ve seo etkisi daha yüksek olur.

Ne işe Yarar

Ticari Yazılımlarınız için; iyi bir Ana Server Bilgisayar almanıza gerek kalmamaktadır.

Güvenlik sistemleri ve destek dahil bir Server maliyeti 10.000 USD geçecektir ve buna gerek kalmayacaktır.

Önemli Veri ve Programlarınızın kurulumu ve kullanımında, Bilgisayarlarla uğraşmadan, donanım, network gibi işlerle ile hiç ilgilenmeden çözebilirsiniz.

Donanım arızası durumunda hiçbir aksama olmadan devam etmektedir.

Elektrik veya Hat kesintisi ya da kopması durumunda sunucunuz aktif olmaya ve erişilmeye devam eder.

Yüksek RAM ve İşlemci gerektiren uygulamaları sorunsuzca çalıştırabilirsiniz.

Esnek yapısı sayesinde genişletilebilir.

İşletim sistemi kurulumu ve yedekten geri dönme yalnızca saniyeler alır (veri boyutuna göre süreler değişiklik gösterebilmektedir.)

Veri Güvenliği, veri kaybı, saldırı gibi sorunlarınız olmaz.

Otomatik yedekleme sorununuz olmaz, ileri seviye güvenlik ve destek personellerine ihtiyacınız olmaz.

Hosting yerine Bulut Sunucu kullanırsanız Web Siteniz için SEO ya direk faydalı etkisi olacaktır.

Son Google rakamları, sayfa yükleme süresi 1-5 saniyeden arttıkça, hemen çıkma oranının% 90 arttığını gösteriyor. Bulut hosting yayma yükü, hızlı teslimatı hızlandırır ve sitenizin geride kalmamasını sağlar.

ÖZELLİKLERİ

Intel Xenon X5675 3.5 Ghz 32 Çekirdek (Sanal 64 Çekirdek)

32 GB DDR4 RDIMM Ram

2*480 GB E-SSD (HW Raid 1 ile 2 TB Kullanılabilir Alan )

Fortigate 1500D Firewall Güvenlik Duvarı

DDos Saldırı Önleme 10gb/s

Let’s Encrypt 256 Bit SSL Şifreleme

Mail Spam Filtre

100 MB Paylaşımsız İnternet

Günlük / Saatlik Yedekleme

FireWall Güvenlik Paketi

Raid

Linux, Windows Server Sistem ve Diğer Yazılım Lisansları (8 Adet)

Güvenlik (e-Dönüşüm)

İstanbul ve Ankara olmak üzere iki coğrafi şehre dağılmış altyapımız Türkiye’nin en seçkin veri merkezlerinde konumlandırılmıştır. Ana sistemlerimiz İstanbul MedNautilus altyapısında konumlandırılmıştır. MedNautilus Telecom Italia iştiraki olmakla beraber, Akdeniz’de 6000 km sualtı fiberi uzunluğuna sahiptir ve Avrupa, Anadolu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika da bulunan birçok Akdeniz Ülkesini birbirine bağlamaktadır. Türkiye’de İstanbul-Yenibosna’da bulunan Veri Merkezi dünya standartlarında hizmet vermektedir. İki ayrı hattan gelen, UPS ve jeneratör kaynakları, n+1 prensibinde tasarlanmış iklimlendirme ve soğutma sistemleri, soğuk ve sıcak hava koridorlarının birbirinden ayrıştırılması ile ideal bir veri merkezi ortamı sunmaktadır. Fiziksel güvenlik sistemleri, kartlı geçiş, CCTV ve kafes seçenekleri tercihe göre kullanılabilmektedir. Felaketten Kurtarma ve İş Sürekliliği senaryoları için, ana sistemlerle birebir aynı nicelik ve nitelikteki sistemlerimizi ise Turkcell-Superonline’ın Ankara Söğütözü’ndeki Felaket Kurtarma merkezinde konumlandırmıştır. Böylelikle gerek on-premise çalışmakta olan sistemler için İstanbul ya da Ankara lokasyonunda felaket kurtarma senaryosu oluşturabilmekte, gerekse Teletek üzerinde çalışmakta olan sunucular coğrafi yedekliliğini / felaket kurtarma senaryosunu sağlayabilmektedir.

Firewall Özellikleri

IPv4 trafik kapasitesi 80 Gbps

IPv6 trafik kapasitesi 80 Gbps

Firewall gecikme süresi 3 µs

Saniyede transfer edilebilecek paket sayısı 82.5 Milyon Paket/Sn

Anlık maksimum oturum sayısı 12 Milyon

Yeni oturum/saniye kapasitesi 300000

IpSec VPN kapasitesi 50 Gbps

Farkımız

Tüm sunucu alt yapısını ve yedeklemelerini, Telekom firmalarının da tercihi İstanbul MedNautilus ve Ankara da Turkcell Superonline Kurtarma Merkezinde %100 güvenli ve güçlü ortamlarda barındırıyor olması En güncel teknolojilerle bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren bir sistemin varlığı Sürekli geliştirilen yatay ve dikey büyüme imkânına sahip saatte 300 Milyon işlem yapabilecek kapasiteye sahip, kusursuz ve esnek bir platformun varlığı. Gelirler İdaresi Başkanlığının ve Uluslararası Standartların Ön Gördüğü Uluslararası sertifikaların tamamına sahip olması.

NOT: %20 KDV HARİÇ FİYATTIR.

E-Ticaret Site Muhasebe Entegrasyonu Modülünü almanıza gerek yok. Sunucuya otomatik yüklenmekte olup, ek bir ücret ödemenize gerek yok.

Aylık Hizmet Bedeli: 500 USD