E-Ticaret

Pazaryerleri Entegrasyonu (PRO)
25.000 ₺

  • NesilceSoft ERP birçok servis (Pazaryerleri, B2B, B2C, Kargo, Xml vs) ile tam entegre çalışır.

  • Sunucu barındırmak için yatırım yapmanıza gerek yoktur. Nesilce bünyesinde birçok bulut sunucu ile kesintisiz çalışır.

  • Güçlü bulut sunucularımız hem performanslı hem güvenli hem de yedekleme özelliğine sahiptir.

  • Yıllık Güncelleme ve Destek Bedeli 200 USD

Pazaryerleri NesilceSoft ERP'de bir araya geldi

Pazaryerleri NesilceSoft Muhasebe programı ile otomatik ve anlık çalışacak şekilde tasarlandı.


PAZARYERLERİ ENTEGRASYONU

Muhasebe programınızda, Sektörel Stok Yönetimi ile eklediğiniz Ürünler anlık olarak Pazar yerlerine eklenir. Pazar yerlerinin Admin Panellerine girmenize gerek kalmamaktadır.

Pazar yerleri, Muhasebe, e-ticaret siteniz, B2B Siteniz ve Mağazalarınız ile tam eşleşmeli zamanla çalışır. Miktar güncellemeleri tüm Satış Platformlarıyla eşleşmelidir.

Pazar Yerleri, Sms, Kargo, Banka, Cari Hesap Yönetimi Modülü ile entegrelidir.

Muhasebe programınızda; alış, satış, fire, sarf, kullanım, devir, sayım gibi işlemlerinizde Stok (Ürün) miktarlarınız anlık Tüm Pazaryerlerinde güncellenir.

e-Ticaret ve B2B Sitenizdeki miktar değişimleri de, Pazar Yerleriyle entegrelidir.

Örnek; n11 den Sipariş geldiği an, Muhasebe programınızda İlgili Müşterinin Cari Kartı “ N11 “ grup şirketinin altında açılır. Satış Faturası (e-arşiv, e-fatura) olarak otomatik hazırlanır. Müşteriye Mail ve SMS olarak Faturası iletilir. Gerekli kargo ve barkod bilgileri otomatik hazırlanır ve Müşteriye SMS ve Mail yoluyla iletilir. Pazar Yerinden gelen satışlar, Tüm platformlarda anlık Stok Bakiye güncellemesi otomatik yapılır. (Mağazalar, Şubeler, e-Ticaret Sitesi, B2B Sitesi)