E-Ticaret

E-Ticaret Sitesi (Pro)
34.000 ₺

  • Sunduğumuz e-ticaret sitesi NesilceSoft ERP programınız ile tam entegre çalışır.

  • E-Ticaret Sitenizin yönetim paneline girmenize gerek kalmaz.

  • Güçlü bulut sunucularımız hem performanslı hem güvenli hem de Nesilce muhasebe programı ile entegre (anlık) çalışır..

Yeni Nesil E-Ticaret sistemi ile tanışın!

NesilceSoft E-Ticaret sistemi daha az zamanda daha çok ürünü satışa sunabilmeniz için tasarlandı.


ÜRÜNLERİN SATIŞA AÇILMASI

NesilceSoft ERP programınıza ürünlerinizi eklemeniz yeterli

Muhasebe programınızda Ürün Ağacı dediğimiz KATEGORİLER tanımlanır. Sistemimiz Ana ve Alt Kategorilere göre Sitenizi oluşturur.

Her bir Kategorinin Özellikleri ve Varyantları otomatik tanımlanır.

Örneğin; Tekstil Kategorisinin Renk, Beden gibi varyantları tanımlanır. Özellik olarak Marka, Kumaş, Yerli mi i gibi birçok özellik (Tarih, Sayı, Metin) .

Muhasebe Programınızdan Stok Kartı açtığınızda Kategorisini Tekstil seçtiğiniz an girilmesi gereken alanlar ve varyantlar bu kategoriye göre özel olarak gelir. Ayrıca Tüm Pazar Yerlerinin istediği zorunlu özelliklerde otomatik açılır ve Akıllı Sistem sayesinde doldurulur.

Muhasebe Programınızdan Stok Kartına ait, Açıklamalar, Fiyatlar, Kampanyalar, SEO detayları, ürün resimleri gibi gerekli tüm bilgiler girilir.

Sizler Muhasebenizi ve işlemlerinize devam ederken, Akıllı Sistem açtığınız Stok Kartını otomatik e-Ticaret Sitenize yükler. Her sektöre göre Ürün Yapısı mevcut olduğundan dolayı Entegrasyonda zorluk çekilmez.

Ayrıca Muhasebe Programınız isterseniz bu ürünleri direk Tüm Pazaryerlerine de otomatik yükleyebilir.

E-Ticaret Sitenizde gerekli tüm özellikler ücretsiz eklenir. Herhangi bir ek yada yıllık aidat alınmaz. Direk Süresiz Kullanım Lisansı düzenlenir.

e-Ticaret Sitelerimiz tamamlandığında, Google Analizlerinde %100 testlerden başarılı olarak geçtiğini gerekli testleri Destek Ekibimiz canlı olarak sizlerle yapmaktadır.

Nesilce E-Ticaret Sistemi Yenilikçi özelliklere sahiptir


  1. e-Ticaret Sitenizin Admin Paneline girmenize gerek kalmaz.

  2. Muhasebe Programınızdan, Mağazalardan, yada Pazar Yerlerinden satış yada alış işlemleri olduğu an E-TİCARET SİTENİZ de ürün miktarları anlık güncellenir.

  3. e-Ticaret Sitenizden satış geldiği an, Muhasebe Programınıza Sipariş düşer, Kargosu otomatik hazırlanır, Müşteriye otomatik aldığı ürünler ve fiyatları SMS atılır. Müşteri Temsilcisi bilgileri iletilir. Faturası cebine ve mail olarak otomatik iletilir. Ayrıca diğer Satış Platformlarında miktarlar otomatik güncellenir.

  4. Stok Takibi ve Müşteri Memnuniyeti Akıllı Sistemlerimiz sayesinde en üst seviyede tutulur.

  5. Canlı Destek, Facebook, Instagram, Google, Sosyal Medya, Youtube, Google Mağaza, Blog ve Reklam Çalışmaları uzman yazılımcılarımız eşliğinde yapılır. Gerekli logolar, kapak tasarımları ve bannerlar Tasarımcılarımız tarafından hazırlanır.

NOT: e-ticaret sitesinde özel tasarım ve özellikle profesyonel bir ekibin seo çalışması yapması zaruri bir işlemdir. Bulut Sunucuları kullanılmalı. Üretim, muhasebe programı, mağazalarınız, şubeleriniz ve pazar yerleriyle entegreli olması büyük bir kolaylıktır. E-ticaret siteleri artık Muhasebe Programlarından yönetilmektedir. Muhasebe programı Akıllı SMS, Mail ve Kargo Yönetimleri ile e-ticaretinizi güçlendirmeli. e-ticaret sitenizin görevi SİPARİŞ olmalı. Sektörel Ürünler uyumlu olması zaruri.